AGROTURYSTYKA2Zapraszamy do naszego Gospodarstwa Agroturystycznego u Władka w Kasinie Wielkiej z widokiem na Lubogoszcz i Śnieżnicę na całoroczny wypoczynek. Kasina Wielka położona jest w Beskidzie Wyspowym (480-660m n.p.m.), między górami – Lubogoszczem, Śnieżnicą, Ćwilinem i Wierzbanowską Górą przez którą przepływa rzeka Kasinianka. To idealna propozycja na udane wakacje, ferie zimowe i weekendy. W sezonie zimowym polecamy dla narciarzy stok narciarski Śnieżnica z wyciągiem narciarskim – krzesełkowym o długości na ok. 1300 m.  

Nasze pokoje są wygodnie urządzone z dostępem do bezprzewodowego internetu. Możemy pochwalić się miłą domową atmosferą. Do dyspozycji naszych gości jest aneks kuchenny, jadalnia – pokój telewizyjny. Możliwość przypatrzenia się pracy w pasiece pszczelej i skosztowania pysznego miodu: spadziowego, wielokwiatowego.
W pobliżu naszego gospodarstwa znajduje się wiele tras rowerowych i szlaków turystycznych m.in. Szlak Papieski, Obserwatorium Astronomiczne im. Tadeusza Banachiewicza na Lubomirze. W okolicy Mszany Dolnej – Wyspa Mszanka z grotą solną, Rabka-Zdrój z Parkiem Zdrojowym, Kopalnia Soli w Wieliczce, Szlak Architektury Drewnianej. Polecamy atrakcje dla rodziny – Rabkoland w Rabce-Zdrój, Terma Bania w Białce, Terma Szaflary, Terma Bukovina oraz Park Wodny w Krakowie.
Oferujemy m.in.:
2, 3 – osobowe pokoje z łazienkami,
dostęp do bezpłatnego internetu,
aneks kuchenny z pełnym wyposażeniem,
jadalnia – pokój telewizyjny,
własna pasieka pszczela z pysznym miodem spadziowym i wielokwiatowym,
bezpłatny parking dla gości,
taras, balkon,
duży ogród,
grill.
Proponujemy:
pobyty weekendowe,
wczasy rodzinne i indywidualne,
ferie zimowe.